اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان نرماشير

كلاس بيماري تب برفكي براي آگاهي بخشي دامداران با همكاري شبكه دامپزشكي در نمازخانه مديريت برگزار گرديد.

با توجه به فرمان امام خميني(ره) مبني بر فرمان تشكيل جهاد سازندگي در روز ۲۷ خرداد ماه سال ۱۳۵۸ و نامگذاري هفته جهادكشاورزي از ۲۱ لغايت ۲۷ خرداد ماه هر سال به همين مناسبت مدير و كاركنان مديريت جهادكشاورزي در نماز جمعه شركت نموده و به بيان گزارش عملكرد يكساله و اهداف در پيش روي سال كاري نمود.

با توجه به فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر فرمان تشکیل جهاد سازندگی در روز ۲۷ خرداد ماه سال ۱۳۵۸ و نامگذاری هفته جهادکشاورزی از ۲۱ لغایت ۲۷ خرداد ماه هر سال به همین مناسبت مدیر و کارکنان مدیریت جهادکشاورزی در نماز جمعه شرکت نموده و به بیان گزارش عملکرد یکساله و اهداف در پیش روی سال کاری نمودند.

افتتاح دو طرح کشاورزی و دیدار با خانواده شهید شهرستان نرماشیر در هفته جهاد کشاورزی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نرماشیر گفت: در هفته جهاد کشاورزی شش طرح آب و خاک در شهرستان نرماشیر با هزینه کرد اعتبار قریب به29 میلیارد ریال که بیش از 21 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

بازرسان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان نرماشیر ازآذر ماه شروع به کار واز واحدهای صنفی به طور مستمر بازدید به عمل می آورند.
بازدید مستمر بازرسان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان نرماشیر از واحدهای صنفی شهرستان نرماشیر

بازرسی از بازار موادغذایی وکالاهای اساسی تنظیم بازار وهمچنین بازرسی از صنوف مختلف از آذر ماه در این شهرستان تحت نظارت جهاد کشاورزی وهمکاری بسیج واتاق اصناف شهرستان آغاز ودر حال انجام می باشد.

در ایام الله دهه فجر با حضور دکتر مهرابی معاون هماهنگی اقتصادی استانداری، مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی، مدیر شرکت شهرکهای کشاورزی ، فرماندار، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان یک طرح گلخانه و یک طرح دامپروری در شهرستان نرماشیر افتتاح شد.

با حضور دکتر محمد خیر اندیش سرپرست سازمان جهادکشاورزی استان در ایام الله دهه فجر دو طرح آبیاری تحت فشار و گلخانه شهرستان نرماشیر افتتاح شد.

به مناسبت ایام الله دهه فجر هشت طرح کشاورزی و دامپروری در این شهرستان با هزینه کرد بیش از 198 میلیارد ریال که بیش از 123 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

برای مرمت این قنات تا کنون در طی یک سال گذشته حدود ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار دولتی هزینه شده است.

شرکت شهرکهای کشاورزی در نظر داردمتناسب با موقعیت مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود، شهرک گلخانه ای روداب نرماشیر(فراخوان شماره 4-1400) را با شرایط به متقاضیان واگذار می نماید.

526 نفر شتر در این شهرستان وجود دارد و پرواربندی شتر مقرون به صرفه است.

در هفته دولت 10 طرح کشاورزی و دامپروری در این شهرستان با هزینه کرد کل بیش از 137 میلیارد ریال که بیش از 25 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است به بهره برداری رسید.

ایجاد شهرک گلخانه ای جدید و ترغیب کشاورزان جهت احداث گلخانه از برنامه های توسعه این مدیریت است.

در اولین روز ازهفته جهادکشاورزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نرماشیر به همراه تعدادی از کارکنان این مدیریت به نمایندگی از کلیه کارکنان باحضور در مراسم پرفیض نمازجمعه به ارائه گزارش عملکرد به مناسبت هفته جهادکشاورزی قبل از خطبه های نماز جمعه پرداخت و در دومین روز از هفته جهادکشاورزی با فرماندار نرماشیر در محل فرمانداری ودر سومین روز با امام جمعه شهرستان در محل دفتر ایشان دیدار کردند.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق