اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

حوزه نظام هاي بهره برداري استان كرمان عنوان رتبه برتررا نسبت به ساير استانها به خود اختصاص داد و با اهداء لوح سپاس ازمديريت تعاون روستايي استان تقدير و تشكر به عمل آمد.

در جريان بازديد خيرانديش رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان از مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي استان كرمان از شركت دانش بنيان بوتيا تك، طراح دستگاه تصفيه هوا و دستگاه تونل پلاسما بازديد شد.

سرانه فعاليت پژوهشي هر نفر در اين مركز ۳.۴۶ ( سه و چهل وشش صدم قريب به سه ونيم )فعاليت پژوهشي است.

۷۰ گونه گياهان دارويي با جمع آوري آب باران نازل شده بر سقف يك واحد اداري در مركز آموزش وتحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي استان كرمان آبياري مي شود.

خريد و فروش آفت‌كش‌هاي كشاورزي وفق مقررات و ضوابطه مربوطه، در بسته بندي‌هاي بدون تغيير و داراي برچسب تصويب شده و صرفا" از طريق داروخانه‌هاي گياهپزشكي واجد پروانه و صلاحيت فني و تنها با صدور نسخه گياهپزشكي مجاز شناخته شده است.

با توجه به گزارشهاي واصله مبني بر مشاهده بيماري رگوز گوجه فرنگي در برخي از گلخانه هاي كشور ضروري است كارشناسان و بهره بردارن شهرستان ها ضمن پايش مستمر بيماري در صورت مشاهده هرگونه علائم مشكوك سريعا به مديريت حفظ نباتات استان گزارش نمايند.

با حضور رئیس هیأت رسیدگی به تخلفات اداری وزارت جهاد کشاورزی دوره آموزشی ویژه معاونین و مدیران سازمان برگزار شد

در سفر يك روزه رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان به رفسنجان، تاثير سايه بان ها در كاهش خسارت گرمازدگي و سرمازدگي در اين شهرستان مورد بررسي قرار گرفت.

در سفر يك روزه رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان به رفسنجان از مزرعه مرغ تخمگذار تمام اتوماتيك متعلق به شهر آبادي بازديد شد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درسازمان جهاد کشاورزی استان کرمان ازمجتمع گلخانه ای زرند – کرمان با محوریت شعارسال بازدید کرد

به مناسبت هفته جهاد كشاورزي، رئيس و مديران سازمان جهاد كشاورزي استان با استاندار كرمان ديدار كردند.

شهدا و جانبازان از هستي خود گذشتند تا امنيت و آرامش را براي ما به ارمغان آورند

در ششمین روز از هفته جهاد کشاورزی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، معاون توسعه و برنامه ریزی، معاون بهبود تولیدات دامی و مدیر باغبانی این سازمان، فرماندار راور و بخشدار کوهساران از طرح پرورش بز سانن و آلپاین افتتاح شد.

در هفتمین روز از هفته جهاد کشاورزی مراسم گرامیداشت روز بسیج مهندسین کشاورزی با حضور جانشین فرماندهی سپاه ثارا... کرمان، مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی، خیر اندیش رئیس سازمان جهاد کشاورزی و تعدادی از کشاورزان و مهندسین بسیجی برگزار گردید

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق