اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ارزوئیه

برداشت سيب زميني در شهرستان ارزوئيه از سطح 450 هكتار مزارع از خردادماه آغاز شده وتا اواسط تيرماه ادامه دارد.

كشت نشايي پنبه در شهرستان ارزوئيه در آخرين روز از فصل بهار با انتقال بيش از 200هزار نشاء به زمين اصلي ودر سطح 3هكتار انجام شد.

برداشت محصولات جاليزي در شهرستان ارزوئيه از اوايل خرداد ماه آغاز و تا اوايل تير ماه ادامه دارد و از هر هكتار به طور متوسط 28 تن هندوانه برداشت مي گردد.

دكتر خيرانديش در پنجمين روز از هفته جهاد كشاورزي با حضور در مجتمع انباري اتحاديه تعاون روستايي شهيد سليماني از مراحل خريد گندم نان و گندم بذري بازديد نمود

همزمان با افتتاح طرح های مذکور و با حضور معاون تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کمبود نهاده های دامی و همچنین مشکلات اقتصادی دامداران مورد بررسی قرار گرفت.

فرهنگ جهادی فرهنگ خود اتکایی و مشارکت و تعامل در جامعه، فرهنگ میدان داری ارزشها، ایثارگری و فداکاری، تشخیص ضرورت ها و دفاع از ارزشهاست .

طرح آبیاری تحت فشار 28 هکتاری قائم آباد ارزوئیه با هزینه کرد اعتبار بیش از 10 میلیارد ریال که بیش از 8 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، اجرا شده است.

جلسه برنامه هاي فرهنگي با محوريت جهاد تبيين در جهاد كشاورزي ارزوئيه – كرمان برگزار شد.

کاشت پنبه در شهرستان ارزوئیه از تاریخ 1401.2.20 آغاز وتا اواخر خردادماه ادامه دارد.

از اهداف اصلی این پروژه ،معرفی ارقام جدید وجایگزین کردن آنها با ارقام قدیمی ومعرفی ارقام زودرس تر است.

از اهداف اصلی این پروژه ،معرفی ارقام جدید وجایگزین کردن آنها با ارقام قدیمی ومعرفی ارقام زودرس تر است.

شورای زکات درشهرستان ارزوئیه تشکیل شد .

جلسه زكات در مديريت جهاد كشاورزي شهرستان ارزوئيه – كرمان برگزار شد.

وز مزرعه با عنوان بررسی و مقایسه عملکرد لاین های امید بخش گندم نان با ارقام شاهد سیروان وچمران2 در شرایط زارعین این شهرستان در محل مزرعه وکیل آباد با حضور دکترجواهری محقق مرکز تحقیقات وآموزش کشاورزی استان،کارشناسان پهنه وتعدادی از کشاورزان برگزار شد.

پورعبدالله سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ارزوئیه گفت: برداشت گندم در شهرستان ارزوئیه ازسطح 18000هکتار از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز وتا اوایل تیرماه ادامه دارد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق