اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان بم

برداشت گندم و جو در شهرستان از اواسط ارديبهشت آغاز و تا نيمه دوم تير ماه ادامه در اين شهرستان خواهد داشت

بازدید فرماندار از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بم

پنج طرح کشاورزی شهرستان بم در هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری رسید

، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و هیئت همراه از بسته بندی و سردخانه آقای مهرآرا در شهرک صنعتی بم بازدید کردند.

در هفته جهاد کشاورزی پنج طرح کشاورزی و آب و خاک در این شهرستان با هزینه کرد بیش از 264 میلیارد ریال که 3290 میلیون ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

بر اثر بی احتیاطی در عملیات عمرانی بوستانی در بم، قنات قنبرآباد بم به عنوان پر آب‌ترین قنات ایران و جهان مسدود شد.

در این جلسه تعدادی از گلخانه داران و کشاورزان در خصوص صادرات، امهال تسهیلات و گاز کشی و افزایش هزینه های تولید توضیحاتی ارائه دادند.

در ششمین روز از دهه فجر با حضور دکتر مهرابی معاون هماهنگی اقتصادی استانداری، مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی، مدیر شرکت شهرکهای کشاورزی ، فرماندار، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان دو طرح کشاورزی در شهرستان بم افتتاح شد.

اولین جلسه نظارت بر بازار محصولات کشاورزی با حضور مدیر جهادکشاورزی شهرستان بم، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، اداره صنعت ومعدن وتجارت، بسیج اصناف و اتحادیه تعاون روستایی در محل سالن اجتماعات مدیریت جهادکشاورزی شهرستان بم برگزار شد.

در راستای تنظیم بازارمحصولات کشاورزی در شهرستان بم، بازرسی های تنظیم بازار در جهاد کشاورزی از 20/10/1400 در شهرستان آغاز که در این بازرسی ها با ترکیبی ازبازرسین مدیریت جهادکشاورزی و بازرسین بسیجی در دو گروه انجام و تا کنون 380 مورد بازرسی تنظیم بازار انجام شده است

به مناسبت ایام الله دهه فجر دو طرح کشاورزی و آب و خاک در این شهرستان با هزینه کرد کل بیش از 50 میلیارد ریال که 3290 میلیون ریال آن از اعتبارات دولتی است به بهره برداری می رسد.

اعتبار هزینه شده برای این طرح 25 میلیار ریال است که 15میلیار ریال آن تسهیلات دولتی می باشد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق