اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان انار

امام جمعه انار در ديدار كاركنان جهاد كشاورزي خواستار ايجاد رونق بخش كشاورزي شد .

به مناسبت هفته جهاد كشاورزي نماز وحدت ادارات، روز سه شنبه به ميزباني اين مديريت، با هدف وحدت مسئولين در پيشبرد اهداف نظام و ترويج امر نماز، با حضور امام ‌جمعه ،فرماندار و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان انار اقامه شد .

در راستاي تنظيم بازار جهاد كشاورزي شهرستان انار و با همراهي و مشاركت بازرسان بسيج و اتاق اصناف، نظارت و بازرسي بازار محصولات كشاورزي در نوروز ١٤٠١ انجام شد .

افت شديد دما به محصول پسته باغات شهرستان انار خسارت وارد كرد .

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار از اجرای طرح بهبود تغذیه زنان روستایی برای دومین سال پیاپی در این شهرستان خبر داد.

2 مورد اخطار در راستای نظارت بر بازار و طرح امنیت اقتصادی ویژه نوروز ،توسط بازرسین به کسبه متخلف صادر شد .

در راستاي سند دار كردن اراضي كشاورزي، اولين جلسه هماهنگي تشكيل قرارگاه كاداستر اراضي كشاورزي در شهرستان انار با حضور مسئول امور اراضي و رئيس اداره ثبت و اسناد و نقشه برداران طرح برگزار گرديد .

دومين جلسه هماهنگي تشكيل قرارگاه كاداستر اراضي كشاورزي در مديريت جهاد كشاورزي شهرستان انار با حضور مسئول امور اراضي و رئيس اداره ثبت و اسناد و نقشه برداران طرح این مدیریت، جهت صدور سند اراضي كشاورزي شهرستان انار از جمله مشكلات سند دار كردن اراضي، وقف بودن برخي از اراضي تشکیل گردید

به مناسبت ایام الله دهه فجر چهار طرح کشاورزی و دامپروری در این شهرستان با هزینه کرد بیش از 70 میلیارد ریال که قریب 21 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری می رسد.

ستادهای چهارگانه در جهادکشاورزی شهرستان انار با محوریت امر به معروف ونهی از منکر تشکیل شد.

جلسه ای باحضور اعضای ستاد زکات شهرستان انار از جمله امام جمعه،فرماندار،بخشدار مرکزی،مدیر جهاد کشاورزی در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

به منظور ساماندهی فروشندگان و شرکت های توزیع کننده سموم شهرستان در شش ماه اول سال تعداد 250 مورد بازدید از فروشگاه هاي فروش سم صورت گرفته است .

مراسم تجلیل از ایثارگران رزمنده شاغل در اداره جهاد کشاورزی انار با حضور مدير وجمعی از کارمندان برگزار شد.

مانور نیروی انتظامی برای حفظ امنیت باغات پسته برگزار شد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق