اوقات شــرعی
آب و هوا
بیانیه سطح توافق خدمت

بنام خدا

قابل توجه بازدید کنندگان گرامی

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما(وب سایت سازمان)

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان را به اطلاع میرساند:

بیانیه توافق نامه سطح خدمات پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان

مقدمه :

پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان به منظور اطلاع رسانی و ارتباط با کاربران ، بهره برداران ، علاقه مندان بخش کشاورزی و ... طراحی شده و در دسترس عموم می باشد. در این پرتال مطالب و اطلاعات متنوعی در حوزه های مرتبط با کشاورزی استان ارائه می شود. سازمان جهادکشاورزی استان کرمان قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از پرتال تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پرتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده ، موافقت نمایند. این قوانین و مقررات عبارتند از:

لینک به تارنما های دیگر

پرتال سازمان جهادکشاورزی استان کرمان دارای لینک هایی به تارنما های دیگر می باشد ، از جمله اخبار RSS مربوط به تارنماهای دیگر که مطالب ارائه شده در تارنما های مذکور که در این پرتال لینک داده شده است ، تحت کنترل و نظارت این سازمان نبوده و این سازمان هیچ مسئولیتی در قبال آنها بر عهده ندارد.

هدف

هدف از توافقنامه سطه خدمت ، کیفیت خدمت ارائه شده توسط سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان ، کیفیت تحویل برای خدمت گیرندگان و بهره برداران کشاورزی مورد توافق قرار گیرد.

این بیانیه سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمت ، روش های نظارت و مسئولیت های سازمانی را در صورت لزوم مشخص می کند.

مسئولیت

حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کلیه افراد و بازدیدکنندگان پرتال سازمان جهادکشاورزی استان کرمان از وظایف سازمان می­باشد لذا اطلاعات شخصی کاربران در اختیار عموم و افراد غیر مسئول و غیرمرتبط قرار نخواهد گرفت.


در دسترس بودن پرتال

پرتال سازمان ، به صورت تمام وقت و در طول هفته در دسترس متقاضیان محترم می باشد و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی ، به مخاطبان اطلاع رسانی می نماید.

در پرتال سازمان جهادکشاورزی استان کرمان کاربران محترم می توانند از بخش دسترسی ها کلیک بر روی لینک ثبت پیشنهادات و انتقادات نسبت به درج نقطه نظرات خود اقدام نمایند. در این قسمت شما می توانید، به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

در پرتال سازمان جهادکشاورزی استان کرمان ، امکان درج نظرات مخاطبان در زیر هر یک از خبرها فراهم شده است.

پرتال سازمان جهادکشاورزی استان کرمان در لینک اطلاعیه ها (که در وسط صفحه اصلی پرتال سازمان قرار دارد) هر نوع توافقی را بصورت یک اطلاعیه به اطلاع عموم می رساند.

پرتال سازمان جهادکشاورزی استان کرمان امکان درخواست ارسال پیامک از طرف سازمان جهاد کشاورزی را برای کاربرانی که فرم مربوط به درخواست ارسال پیامک موجود در منوی ارتباط با ما را پر کرده و ارسال نمایند فراهم نموده است.

ارتباط با مدیران سازمان از طریق ارسال ایمیل شخصی و یا شماره تماس مدیران ، در صفحه تماس با ما ، در لینک معرفی مسئولین سازمان قرار دارد و همچنین در منوهای مدیریت ها و معاونت ها در لینک معرفی مدیر و پرسنل در پرتال قابل دسترسی می باشد.

ارتباط با سایر کارشناسان و همکاران سازمان از طریق ایمیل شخصی و شماره تلفن تماس ، در صفحه تماس با ما ، در لینک تماس با پرسنل سازمان قرار دارد و همچنین در منوهای مدیریت ها و معاونت ها در لینک معرفی مدیر و پرسنل در پرتال قابل دسترس می باشد.

تعهدات متقابل خدمت گیرنده و دستگاه اجرایی

متقاضی دریافت این مجوز مکلف است مدارک خود را تنها از طریق سامانه/ پست/ دفتر پیشخوان/ حضوری به این دستگاه ارائه نماید.
"
اطلاعات خدمت/زیرخدمت به صورت دقیق در رابطه با زمان انجام خدمت، تعداد مرتبه مراجعه حضوری متقاضی، نحوه دسترسی و زمانهای دسترسی به خدمت در منوی میز خدمت در دسترس می باشد.

هزینه ها و پرداختها

توافقات مربوط به هزینه های انجام خدمت مطابق با جدول هزینه ها در منوی میز خدمت / خدمات شناسه دار الکترونیکی و خدمات شناسه دار غیر الکترونیکی مشخص گردیده است.

دوره عملکرد

این توافقنامه ی سطح خدمت تا تاریخ ۲۹/۱۲/۹۹ و تحت امضای رئیس سازمان جهاد کشاورزی اعتبار دارد.

این توافق نامه سطح خدمت حداکثر تا زمانی که اصلاح ، جایگزین شده اعتبار دارد.

خاتمه توافقنامه

عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از پرتال سازمان جهادکشاورزی استان کرمان ، شما متعهد می شوید که تحت هیچ شرایطی از این پرتال در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما تحت هیچ شرایطی مجاز به ایجاد صدمه ، غیرفعال کردن پرتال ، ایجاد اختلال در ظاهر آن ، درج یا حذف مطلب و محتوا در پرتال و ... نمی باشید.

آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

سازمان جهادکشاورزی استان کرمان هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین پرتال را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف پرتال نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای پرتال حذف نماییم.

سازمان جهادکشاورزی استان کرمان این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در پرتال می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در پرتال را ویرایش ، ارسال یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از پرتال حذف نماید.

برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در پرتال ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.

کاربرانی که دارای سطح دسترسی جهت به روزرسانی اطلاعات بخش خود در پرتال می باشند اجازه ارائه سطح دسترسی خود به دیگری تحت هیچ شرایطی ندارند.

رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در این پرتال ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی و ... باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی در این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان و یا تولید کنندگان آن محصول ، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق